Blue Flower

Waarom is dit een tijdelijke website?

Onze website is onlangs gehackt en daarom werd er veel foutief internet verkeer en emailverkeer gegenereerd.
Onze provider heeft daarom onze website tijdelijk offline gehaald.
Om toch wat te kunnen publiceren, is daarom deze tijdelijke website in de lucht.
Er is gebruik gemaakt van de nieuwste versie van Joomla, dus er is minimale kans op problemen.

De volgende informatie is hieronder in 1 pagina beschikbaar:
- Verhuizing website
- Open deur diensten

- Kerkdiensten
- Rooster kosters
- Rooster beamteam

 

Verhuizing website:

 

 

Open deur diensten:

datum

voorganger

m.m.v.

1 juli

ds. J. Swager - Doornspijk

Int. Koor ‘Deo Cantemus’

o.l.v. Wim Magré

orgel: Wilbert Magré

8 juli

Ds. D. G. Durieux – Dronten

Hervormd kerkkoor ‘Rafidim’

o.l.v. Herman Witter

orgel: Wim Magré

15 juli

Dhr. J. Brunt - Alblasserdam

Int. Koor ‘His Reflection’

o.l.v. Edith Post

orgel: Wim Magré

22 juli

Ds. G.J. Vlijm – Nieuwer ter Aa

Veluws mannenensemble

o.l.v. Wim Magré

orgel: Wilbert Magré

29 juli

Dhr. T. van Ommen – Kampen

Nog niet bekend

 

orgel: Jan Schutte

5 aug.

Ds. J. Brouwer - Veen

Tiny Steert, sopraan

 

orgel: Wim Magré

12 aug.

Dhr. M. Krooneman – ‘t Harde

Zanggroep ‘Gideon’

 

orgel: Jan Schutte

19 aug.

Ds. S. van der Velde - Elburg

Band ‘The Extra Mile’

 

orgel: Wim Magré

26 aug.

Ds. B.H. Weegink – Katwijk aan Zee

Elburgs Mannenkoor ‘OBK’

o.l.v. Wim Magré

orgel: Wilbert Magré

 

 

 

 

Kerkdiensten:

 

Zondag 8 juli

Zondag 15 juli

Zondag 22 juli

09.30 uur

Ds. J. Swager

Ds. A. Haaima uit Ermelo

Ds. J. Mak uit Harderwijk

 

 

 

 

Ouderling v. dienst

T. Bastiaan

J. Bouwman- Neijmeijer

G. v. Zalk

 

 

 

 

Inzameling

1. Pl. Jeugdwerk

2. Bouw- en restauratiefonds

1. Kerk

2. Bouw- en restauratiefonds

1. Diaconie

2. Bouw- en restauratiefonds

 

 

 

 

Lied voor de dienst

Lied 382: 1-3

Lied 203: 1-4

Lied 140: 1-3

 

 

 

 

Kindernevendienst

Groep 1 t/m 6

Danielle

Rinse

Jan- Peter

Groep 1 t/m 3

Diane

Romy

Groep 1 t/m 6

Yvonne

Naomi

Ria

 

 

 

 

Kinderoppas

Leny Bosman

Nienke Lokhorst

Lisanne Karzijn

Geeske Visch

Chantal v.d. Brake

Tim Karzijn

Wendy Spaan

Ilonka v.d. Maaten

Lianne v.d. Brake

 

 

 

 

14.30 uur

Ds. H. v. Ark uit Wapenveld

Dhr. R. Pasterkamp uit Urk

Ds. E.P. v.d. Veen uit Emmeloord

 

 

 

 

Lied voor de dienst

Lied 142

Psalm 99: 1,2,4,8

Psalm 99: 3,5,6

 

 

 

 

Inzameling Voedselbank

Frisdrank

Zout

Koffie

 

 

 

 

AED

Rik v.d. Beek

Marry Bakker

Jeanet Bos

 

 

 

 

Koster

Pieter de Jong

Gerwin Doorneweerd

Andries Swager

 

 

 

 

 

 

 

Zondag 29 juli

Zondag 5 augustus

Zondag 12 augustus

Zondag 19 augustus

09.30 uur

Dhr. J. de Vries uit Urk

Dhr. J. Sijtsma uit Epe

Ds. J. Mak uit Harderwijk

Ds. J. Swager

 

 

 

 

 

Ouderling v. dienst

I. Wagenaar

B. v. Zeeburg

G. Elbertsen

B. Wolf

 

 

 

 

 

Inzameling

1. Kerk

2.  Bouw- en restauratiefonds
3. Extra collecte

1. Kerk

2.  Bouw- en restauratiefonds

1. Zending

2.  Bouw- en restauratiefonds

1. Kerk

2.  Bouw- en restauratiefonds

 

 

 

 

 

Lied voor de dienst

Lied 47: 1-4

Lied 409: 1-4

Lied 410: 1-4

JDH 575: 1-6

 

 

 

 

 

Kindernevendienst

Groep 1 t/m 3

Suzanne

José

Groep 1 t/m 6
Erica

Claudia

Hetty Swager

Groep 1 t/m 3
Janine

Annemiek

 

Groep 1 t/m 6

Gerda

Alice

Jeannette

 

 

 

 

 

Kinderoppas

Heidi Bakker

Anouk v.d. Schootbrugge

Amber v. Putten

Esther Hop

Hendrik v. Zalk

Lisa ten Hoope

Joke Spijkerboer

Naomi Visch

Geraly v.d. Schootbrugge

Jeanette Kamphorst

Marianne Selles

Anne Hop

 

 

 

 

 

14.30 uur

Ds. E.P. v.d. Veen uit Emmeloord

Dhr. P. Rotteveel uit Harderwijk

Ds. A. Haaima uit Ermelo

Ds. A.W. Estié uit Oldebroek

 

 

 

 

 

Lied voor de dienst

Psalm 100: 1-4

Psalm 118: 1-4

Psalm 118: 8 - 10

Psalm 119: 1,3,6

 

 

 

 

 

Inzameling Voedselbank

Crackers

 

 

 

 

 

 

 

 

AED

Geert Hartholt

Gerrit Jan Hop

Maja Pap

Gerhard Lokhorst

 

 

 

 

 

Koster

Harmpje Leusink

Pieter de Jong

Harmpje Leusink

Gerwin Doorneweerd

 

 

 

 

 



 

Rooster kosters 3e kwartaal 2018

Coördinator Janny Juffer - telefoonnr. 0525-661129

       

zondag

morgen

middag

avond

     

1-jul

Andries

Jan

Andries

 

   

8-jul

Pieter

Gerwin

Pieter

 

   

15-jul

Gerwin

Harmke

Gerwin

 

   

22-jul

Andries

Andries

Andries

 

   

29-jul

Harmke

Pieter

Harmke

 

   

5-aug

Pieter

Beert

Pieter

 

   

12-aug

Gerwin

Pieter

Gerwin

 

   

19-aug

Harmke

Gerwin

Harmke

 

   

26-aug

Andries

Beert

Andries

 

   

2-sep

Gerwin

 

Gerwin

 

   

9-sep

Jan

 

Jan

 

   

16-sep

Pieter

 

Pieter

 

   

23-sep

Gerwin

 

Gerwin

 

   

30-sep

Harmke

 

Harmke

 

   

7-okt

Andries

 

Andries

     

 

 

 

 

 

   

 

maandag

dinsdag

woensdag

donderdag

vrijdag

zaterdag

morgen

Edith Post

Gerrit Bos

Gerda Ponstein

Pea Bos

Engelien v Staveren

Gerrit/Pea Bos

middag

Edith Post

Gerrit Bos

Gerda Ponstein

Pea Bos

Engelien v Staveren

Gerrit/Pea Bos

avond

Edith Post

Gerrit Bos

Jan Groothuis

Gerwin Doorneweerd

Engelien v Staveren

in overleg

naam koster

telefoonnr.

 

naam koster

telefoonnr.

   

Andries Swager

0525-662272

 

Gerrit en Pea Bos

0525-661436

   

Edith Post

0525-662033

 

Pieter de Jong

0525-656938

   

Jan Groothuis

0525-661132

 

Engelien vnStaveren

0525-661113

   

Gerwin Doorneweerd

0525-660705

 

Beert v.d.Pol

0525-681559

   

Harmke Leusink

0525-682685

 

Gerda Ponstein

0525-661978

   

 

 

 

Rooster beamteam:

 

 

Onze website is onlangs ge